Realizujeme

  • zateplenie plochých striech
  • hydroizoláciu plochých striech
  • generálne opravy striech

Pri tepelnej izolácii sa aplikuje spodný pás s hrúbkou 4 mm a vrchný pás sa natavuje na spodný s hrúbkou 4,2 mm s hrubozrnným posypom, prípadne 5,2 mm. Hrubozrnný posyp na vonkajšej vrstve asfaltových pásov má estetickú funkciu a zároveň chráni povlakovú krytinu pred UV žiarením a poškodením.

Pri modifikovaných asfaltových pásoch je možnosť výberu farby, ktorá do určitej miery vplýva na teplotu povrchu strechy.

Dôležitou vlastnosťou hydroizolačných materiálov je ich vodotesnosť. Preto je hydroizolačná vrstva najdôležitejšou súčasťou plochej strechy. Táto vrstva je vodotesne napojená na zvodový systém. Hydroizolácia plochých striech pomocou asfaltových pásov ponúka možnosti realizácie v dvojvrstvovom hydroizolačnom systéme, ktorý poskytuje výhody oproti fóliám a dlhodobú funkčnosť strechy.


Hydroizolačné materiály

Používame kvalitné certifikované modifikované asfaltové pásy ICOPAL, DEKTRADE, VEDAG, BITUMAX.

Pri rekonštrukciách plochých striech pracujeme aj s PVC fóliou Fatrafol a strešnými doplnkami od firmy Fatraizolfa.


Zatepľovacie materiály

Na kotvenie sa používajú iba systémové kotviace prvky určené na kotvenie strešných zatepľovacích materiálov. Druh, množstvo a rozmiestnenie kotviacich prvkov sa určuje v závislosti od silových účinkov vetra podľa kotviaceho plánu a podľa nosného podkladu strešného plášťa.

Výhody:

  • jednoduchá aplikácia
  • jednoduchá kontrola
  • údržba strechy

Použitie je na kotvenie nosných vrstiev z trapezového plechu, betónu, dreva a OSB dosiek. Na rôzne druhy tepelnej izolácie, na novostavby alebo rekonštrukciu striech.

Nacenenie

Cenovú ponuku poskytujeme zadarmo po osobnej obhliadke alebo po dodaní projektovej dokumentácie.

Požiadať o cenovú ponuku

Naša práca

V oblasti zateplenia a hydroizolácie plochých striech sme realizovali množstvo projektov po celom Slovensku (Hriňová, Detva, Lučenec, Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, Prievidza, Levice, Nitra, Rožňava, Ružomberok, Poltár, Brezno, Veľký Krtíš, Martin).